Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 120

F. Haas

(1. Hälfte 19. Jahrhundert) Porträt eines wohl adeligen kindlichen Geschwisterpaares mit Puppe, signiert unten rechts: F. Haas, Öl auf Leinwand, teildoubliert, ca. 46,5 x 59 cm, Retuschen, starkes Krakelee, vergoldeter Holzrahmen, dieser beschädigt Ruf 800

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:38

Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

F. Haas

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online