Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 165

Otto Luhde *

(Wien 1874-1957 Krems) Bauernhaus in den Hochalpen, undeutlich unten rechts signiert: Otto Luhde, rückseitig bezeichnet: Sandi Taufers (Südtirol, Prov. Bozen), Öl auf Karton, ca. 25,5 x 33 cm, gerahmt Ruf 700

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:53

Dosažená cena: **
EUR 1.152,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Otto Luhde *

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:53
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online