Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 168

Jacob Freudenberg

(Harlem 1818-1873) Nachmittägliche Winterlandschaft mit Windmühle, altem Turm und Personenszenen auf dem Eis, signiert unten rechts: J. Freudenberg f(ecit), Öl auf Leinwand, ca. 33,5 x 49 cm, Retuschen, Krakelee, Firnis vergilbt, vergoldeter Stuckrahmen, dieser beschädigt Ruf 800

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

18.11.2020 - 15:54

Odhadní cena:
EUR 1.300,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Jacob Freudenberg

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:54
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online