Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 170

Wilhelm Lorenz *

(Köln 1901-1981) Fliehende Wildschweine, signiert unten rechts: Willi Lorenz, sowie rückseitig signiert, Öl auf Leinwand, ca. 60,5 x 80,5 cm, beschädigter Rahmen Ruf 900

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

18.11.2020 - 15:54

Dosažená cena: **
EUR 1.152,-
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Wilhelm Lorenz *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:54
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online