Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 173 -

Ascan Lutteroth

(Hamburg 1842-1923) Kieferwald in der Abendsonne mit Jäger an breiter Forststraße, signiert unten rechts A. Lutteroth, Öl auf Leinwand, ca. 65,5 x 101 cm, gerahmt Ruf 600

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.11.2020 - 15:55

Dosažená cena: **
EUR 842,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:

Ascan Lutteroth

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 18.11.2020 - 15:55
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online