Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 291

Andachtsbild, Alpenländisch 1827

Gedenken für die Verstorbenen (Fest Allerseelen, 2. November) mit deutschem Text und der Datierung 1827 sowie sechs Totenköpfen, Öl auf Holz, ca. 48 x 34 cm, Goldleiste auf der Tafel, beschädigt Ruf 500

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

19.11.2020 - 14:10

Dosažená cena: **
EUR 2.048,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 19.11.2020 - 14:10
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online