Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 293

Votivbild, Alpenländisch, 1. Hälfte 19. Jahrhunderts

Kniende betende Votantin, daneben der Hl. Johannes Nepomuk und eine Hl. Märtyrerin in einem Glasschrein, Ex voto 1843 mit Text: Gott und seine Heilige sey mein schuldiger Dank, Öl auf Holz, ca. 26 x 19,5 cm, fleckig, Ecken bestoßen, ungerahmt Ruf 300

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

19.11.2020 - 14:07

Dosažená cena: **
EUR 384,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 19.11.2020 - 14:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online