Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 330

Viechtauer Schwalbennest, Oberösterreich, 19./20. Jahrhundert

Holz, vollplastisch geschnitzt, naturalistisch gefasst, teilweise Glasaugen, in und auf Holznest montiert, Höhe ca. 15 cm, beschädigt Ruf 600

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

19.11.2020 - 14:18

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 19.11.2020 - 14:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online