Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 369

Wachs-Lebzelt Model, Alpenländisch/Tirol, datiert 1565

Obstholz, runde Form, im Tiefrelief beidseitig beschnitzt, avers: Osterlamm, floraler Dekor mit Besitzermonogramm, revers: Gekrönter Doppeladler unter Krone mit floralem Dekor, Durchmesser ca. 12 cm, beschädigt, alter Wurmschaden Ruf 340

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

19.11.2020 - 14:31

Dosažená cena: **
EUR 435,-
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 19.11.2020 - 14:31
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online