Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401

Biedermeier Wandspiegel, um 1830

blattvergoldeter gekehlter Nadelholzrahmen mit geschnitzter Ochsenaugen- und Herzblattbordüre sowie floralen Metallapplikationen, facettierte Tafel, Außenmaß ca. 141 x 84 cm, beschädigt Ruf 400

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

19.11.2020 - 14:41

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 19.11.2020 - 14:41
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online