Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107746/0001

Adler,

Fa. Rosenthal, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 37 cm, grüne Marke, Flügelspitzen restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

04.11.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adler,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 04.11.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online