Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107788/0001

Holzschnitzerei,

Holzschnitzerei, - Starožitnosti

China, 20. Jh., plastisch, tlw. durchbrochen gearbeitete figurale Darstellung, gold gefasst, ca. 61 x 17 cm, Stiegengelände mit Restaurierung

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.11.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Holzschnitzerei,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.11.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online