Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107000/0046

Altar Box,

China, späte Qing Dynastie/frühe Republik Periode, Holz, durchbrochen geschnitzt, Gold gefasst, Höhe 29,5 cm x 24,5 x 24,5 cm, kurze Schwundrisse, etwas bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.11.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:

Altar Box,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online