Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107000/0028

Wunderkugel (Puzzle Ball) auf Stand,

China, 1. Drittel 20. Jh., Elfenbein, plastisch geschnitzt, Höhe 16 cm, Innenkugel beschädigt Unterliegt dem Artenschutz (ASA)

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.11.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.11.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online