Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106709/0006

Thailändische Malerei,

19. Jh., bunt gemalte Darstellung auf Tuch, 58,5 x 44,5 cm, Pigment stark berieben, verglast, gerahmt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

03.11.2020 - 15:48

Vyvolávací cena:

Thailändische Malerei,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.11.2020 - 15:48
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online