Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014908/0006

Altschliffbrillant- diamantdamenring zus. ca. 1,70 ct

Gold 585, Silberfassungen, RW 55, 3,4 g, Steine tlw. mit deutlichen OberflächenmerkmalenøG3

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

18.11.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.11.2020 - 15:03
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online