Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014914/0006

Eduard Ferdinand Hofecker

Wien 1887-1938 St. Pölten "Blick auf die Ruine Aggstein", Aquarell, ca. 27,5 x 19,5 cm, signiert, datiert 31, verglast, gerahmt, etwas fleckig, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

18.11.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eduard Ferdinand Hofecker

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.11.2020 - 15:03
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online