Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014927/0012

Elisabeth Turolt*

Elisabeth Turolt* - Umění, starožitnosti, šperky

Zuckmantel/Österr. Schlesien 1902-1966 Wien Holzskulptur "Liegende", geschnitzt, ca. 77 x 31 cm, signiert, datiert 1947, Holz rissig und bestossen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

18.11.2020 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Elisabeth Turolt*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.11.2020 - 15:09
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online