Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014930/0005

Carl Fahringer*

Wr. Neustadt 1874-1952 Wien "Wachposten", Tusche und Buntstift auf Papier, ca. 33 x 20 cm, signiert, datiert 04(?), verglast, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

18.11.2020 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Carl Fahringer*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online