Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-014937/0004

Manfred Deix*

St. Pölten 1949-2016 Klosterneuburg/Weidling "Frauenakt", Pastellkreide auf Papier, ca. 65 x 47 cm, signiert, etwas beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

18.11.2020 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Manfred Deix*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.11.2020 - 15:12
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online