Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023676/0049

Franz Weiss *

(1921-2014 Södingberg/WStmk., Studium Kunstgewerbeschule Graz und Wiener Akademie) Stillleben, handsigniert Franz Weiss, sowie im Stock monogrammiert, datiert F. W. 1991, handkolorierter Holzschnitt, Stockgröße 40 x 40 cm verglast gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

16.11.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Franz Weiss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.11.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online