Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023781/0025

Gewürzständer

1. Viertel 20. Jhdt., aus farblosem, dickwandigen Glas, facettierte, rubinrot gebeizte Wandungen, 6-teilig, in Holzmenage, Einsätze teilweise bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

16.11.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gewürzständer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.11.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online