Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023745/0005

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Dorflandschaft mit Burgruine, unleserlich signiert, abgedeckt, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 23 x 16,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

16.11.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.11.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online