Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120171/0000

Béla Konrad

(Geboren in Sarva 1869, gestorben in Graz, Studium in Graz und München) Alte Wassermühle, handsigniert Konrad, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 39 x 29 cm, Passeparteaut, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

16.11.2020 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Béla Konrad

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.11.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online