Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023725/0005

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Stillleben mit Margheriten, handsigniert M. Lorenz, Öl auf Karton, Bildausschnitt 54 x 42 cm, in bronzefarbigem massegezierten Profilholzrahmen, verschmutzt, Rahmen repariert

Expert: Friedrich Reinbacher

16.11.2020 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Künstler 1. Hälfte 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 16.11.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online