Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022482/0008

Georg Eisler *

(Wien 1928-1998) Akt in Blau, signiert und datiert Eisler 8. VII.89, Aquarell auf Papier, 35 x 47 cm, gewellt, Passep., gerahmt,

09.11.2020 - 10:12

Vyvolávací cena:

Georg Eisler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.11.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: online