Čís. položky 110-022482/0001

Michelangelo Meucci

Michelangelo Meucci - Umění a starožitnosti

(Florenz, tätig ca. 1840-1890) Singvögel, signiert, datiert und bezeichnet M. Meucci Firence 1871, Öl auf Karton, je 20 x 16 cm, oval, gerahmt, (2)

09.11.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:

Michelangelo Meucci

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.11.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online