Čís. položky 110-022382/0016

Adolf Baumgartner-Stoiloff

Adolf Baumgartner-Stoiloff - Umění a starožitnosti

(Linz 1850-1924 Wien) Wilde Schlittenfahrt, signiert C. Stoiloff jun., Öl auf Holz, 15,5 x 31,5 cm, gerahmt,

09.11.2020 - 10:20

Vyvolávací cena:

Adolf Baumgartner-Stoiloff

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.11.2020 - 10:20
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online