Buddha
, China 20. Jh. Porzellan, färbig staffiert, Höhe 15 cm
09.11.2020 - 10:50
- Vyvolávací cena:
EUR 85,-
Buddha
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.11.2020 - 10:50 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Franz Josef I.
- Brillant Damenring