Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073266/0002

Alexander Demetrius Goltz

(Püspöck/Ladany 1857-1944 Wien) "St. Michael i. d. Wachau", rückseitig betitelt , datiert und bezeichnet, A. D. Goltz 901, Öl auf Leinwand, 46 x 60,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.11.2020 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Alexander Demetrius Goltz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 17.11.2020 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online