Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073267/0006 -

Carl Siegfried Stoitzner

(Wien 1866-1943 Fürth) Im Weinkeller, signiert C. Stoitzner, Öl auf Leinwand, 58x 79 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.11.2020 - 10:27

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Carl Siegfried Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 17.11.2020 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online