Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073055/0002

Robert Zinner *

(Wien 1904-1988 Mondsee) Abendstimmung am Chiemsee (?), signiert Robert Zinner, Öl auf Leinwand, 70 x 90 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.11.2020 - 10:30

Vyvolávací cena:

Robert Zinner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 17.11.2020 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online