Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073167/0006 -

L. Hauser

(19. Jhdt.) (recte Leon C. Huber 1858-1928) Großes Früchhtestillleben mit einem Blumenstrauß im Hintergrund, signiert L. Hauser, Öl auf Leinwand, 56 x 69 cm, gerahmt

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

17.11.2020 - 10:41

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

L. Hauser

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 17.11.2020 - 10:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online