Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-457680/0001

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,40 ct

Gold Weißgold 585, RW 58, 3 g øg3

12.11.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 12.11.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.11. - 11.11.2020