Čís. položky 139-107629/0006

Trinkgarnitur,

Trinkgarnitur, - Starožitnosti

weiß opakes Glas, goldene Ränder, 9 Teile, bestehend aus: 8 Becher und 1 Tablett, rund, Höhe Becher 11,8 cm, Dm. Tablett 41 cm, Gold berieben, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

11.11.2020 - 15:09

Vyvolávací cena:

Trinkgarnitur,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.11.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.