Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-458100/0002

Brillantbrosche

Roségold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, 11,2 gøg11

13.11.2020 - 15:05

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillantbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 13.11.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online