Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025553/0004

Fritz Fröhlich *

(Linz 1910-2001) Mühlviertler Bauernhof, signiert: Fritz Fröhlich, datiert: (19)39, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 27 x 42 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

17.11.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Fritz Fröhlich *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 17.11.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online