Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025538/0003

Ludwig Muninger

(Augsburg 1929-1997) Abendrot über einem See, signiert: L. Muninger, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

17.11.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Ludwig Muninger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 17.11.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online