Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025421/0001

Günter Dollhopf *

(Nürnberg 1937-2018 Amberg) Ein Fallbomber, handsigniert: G. Dollhopf, datiert: (19)71, nummeriert: 15/150, Lithographie in Farbe, Darstellungsgröße ca. 51,5 x 50 cm, verglast, gerahmt, WVZ 309

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

17.11.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Günter Dollhopf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 17.11.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online