Čís. položky 194-025168/0028

Maler um 1900

Maler um 1900 - Obrazy

Herrenbildnis, Öl auf festem Karton, ca. 53,5 x 43,5 cm, an den Ecken teils beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

17.11.2020 - 15:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.11.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.