Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025539/0008 -

Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Ohne Titel, Lithographie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 31,3 x 48,8 cm, aus: Miro Lithograph I., um 1972, Druck: Mourlot, Paris verglast, gerahmt, Mittelfalz, WVZ Mourlot 865

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

17.11.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joan Miro *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 17.11.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online