Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025153/0002

Kurt Steinberg*

(Linz 1947 geb.) Ohne Titel, monogrammiert: S K, datiert: (19)91, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 60 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

17.11.2020 - 15:36

Vyvolávací cena:

Kurt Steinberg*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 17.11.2020 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online