Adolf Kaufmann
(Troppau 1848-1916 Wien) Herbstliche Bachlandschaft, signiert: A. Kaufmann, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 35,5 x 49 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
17.11.2020 - 15:42
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Adolf Kaufmann
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 17.11.2020 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.930,- -
Vyvolávací cena: