Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 483

Sylvestre Kaballa *

(DR Congo 1920 - ?)
Elville, 1955, signed, titled and dated, gouache on paper, 48 x 60 cm, framed

Provenance:
Académie Congolaise d’Art populaire (stamp on the reverse)
Jo Van Severen Collection, Antwerp
European Private Collection

Exhibited:
Galerie Mady Purnode, Brussels, 1956 (label on the reverse)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

26.11.2020 - 16:00

Odhadní cena:
EUR 8.500,- do EUR 12.500,-

Sylvestre Kaballa *

(DR Congo 1920 - ?)

Provenance:
European Private Collection

Exhibited:

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Současné umění II
Datum: 26.11.2020 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online