Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072015/0007 -

Rudolf Preuss *

(Wien 1879-1961 Innsbruck) Das Schutzhaus am Stuhleck im Schnee, betitelt "StuhleckSchutzhaus", signiert und datiert R. Preuss (18)99, Aquarell auf Papier, 14 x 22 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.11.2020 - 10:47

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Preuss *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 18.11.2020 - 10:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online