Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072015/0009 -

Rudolf Kierner

(Kapellen 1876-1941 Wien) Scheibbs von der Erlauf gesehen, signiert R. Kierner, Aquarell auf Papier, 27 x 21 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.11.2020 - 10:48

Vyvolávací cena:

Rudolf Kierner

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Meisterzeichnungen, Druckgraphik bis 1900, Aquarelle und Miniaturen
Datum: 18.11.2020 - 10:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online