Brillantring zus. ca. 0,30 ct
Gold/Weißgold 750, RW 54, 7,1 g TragespurenøG7
Expert: Anna Maria Hofmeister
Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14
anna-maria.hofmeister@dorotheum.at
19.11.2020 - 10:04
- Vyvolávací cena:
Brillantring zus. ca. 0,30 ct
Expert: Anna Maria Hofmeister
Anna Maria Hofmeister
0512/570447- 14
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 19.11.2020 - 10:04 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 13.11. - 19.11.2020 |