Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 242

Hans Werner Henze,

deutscher Komponist, 1926 - 2012. E. musikalisches Albumblatt mit Notenzitat (zwei Zeilen) und Widmung in Form der Textunterlegung u. U., London, Dezember 1977, blaues Papier, kl.-8vo, unter Passepartout verglast und gerahmt.

"Für Klara Best all the best in the strange crazy world".

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

30.11.2020 - 16:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Werner Henze,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autogramy, rukopisy, papíry
Datum: 30.11.2020 - 16:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online