Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 377

Komponisten,

Konvolut von 5 Porträtphotographien, meist spätes 19. Jh., versch. Formate, unter Glas gerahmt.

Franz Liszt, Richard Wagner, Johann Strauß (Sohn), Giuseppe Verdi, Gustav Mahler.

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

30.11.2020 - 17:05

Dosažená cena: **
EUR 1.350,-
Vyvolávací cena:

Komponisten,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autogramy, rukopisy, papíry
Datum: 30.11.2020 - 17:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online