Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 389

Porträtgraphik,

Österreich, Revolution 1848, Konvolut von 4 Lithographien, signiert Schlossarek 1849, gedr. bei Moßbeck, Neubau, ca. 44 x 30 cm, leicht staubfleckig und gewellt.

Fürst Alfred Windischgrätz, Graf Theodor Baillet von Latour, Banus Joseph Graf Jellacic, Wenzel Messenhauser.

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

30.11.2020 - 17:09

Vyvolávací cena:

Porträtgraphik,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autogramy, rukopisy, papíry
Datum: 30.11.2020 - 17:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online